Turniej Tenisa Ziemnego wystartuje we Wtorek 5 lipca 2016r.

Rozgrywki toczone będą systemem rosyjskim – do dwóch przegranych meczów.

 

Podział:

1. Junior do 18 lat

2. Senior + 18

 

ROZPISKA:

 

Wtorek 05.07.2016

8:00 – 9:00 Szymon Gruca – Zięba Bartosz 3:6 3:6

10:00 – 11:00 Alicja Lesniak – Wiktor Nogawka 2:6, 2:6

 

17:00 – 18:30 – Mariusz Maciuszek – Tomasz Hełmecki 0:6 2:6

20:00 – 21:30 – Leszek Gruca – Norbert Nogawka

 

Środa 06.07.2016

8:00 – 9:00 Mateusz Górowski – Mateusz Obrzut 6:4, 6:2

9:00 – 10:00 Adrian Górowski – Daniel Skrzypiec 6:2, 6:2 v.o

10:00 – 11:00 Patryk Liber – Szymon Tyrkiel 2:6, 4:6

 

17:00 – 18:30 – Janusz Stanek – Stanisław Meżyk 6:2, 6:1

18:30 – 20:00 – Piotr Wardęga – Wojciech Gruszka 6:2, 6:0

20:00 – 21:30 – Kacper Grabski – Dariusz Zieba 6:2, 6:1

 

 

Czwartek 07.07.2016

8:00 – 9:00 Adrian Górowski – Karol Kogut 2:6, 3:6

9:00 – 10:00 Laura Skrzypiec – Mateusz Iwański 2:6, 2:6 v.o

 

 

17:00 – 18:30 – Kwiatkowski – Krzysztof Gorowski 3:6, 5:7

18:30 – 20:00 – Tomasz Kocoń – Wiesław Maciuszek 0:6, 0:6

 

Środa 13.07.2016

8:00 – 9:00 Daniel Skrzypiec – Patryk Liber 2:6, 2:6 v.o

9:00 – 10:00 Karol Kogut – Mateusz Iwański 6:2, 6:3

10:00 – 11:00 Adrian Górowski – Szymon Tyrkiel 2:6, 2:6 v.o

11:00 – 12:00 Jakub Iwański – Michał Kalarus 6:2, 6:2

 

Czwartek 14.07.2016

8:00 – 9:00 Szymon Gruca - Michał Kalarus 6:3, 6:3

9:00 – 10:00 Szymon Tyrkiel – Karol Kogut 3:6, 4:6

10:00 – 11:00 Bartosz Zięba – Jakub Iwański 6:3, 6:4

11:00 – 12:00 Wiktor Nogawka – M. Górowski 6:4, 6:3

 

 

17:00 – 18:30 Grabski Kacper – Krzysztof Górowski 6:1, 6:3

18:30 – 20:00 Kwiatkowski – Dariusz Zięba 6:7 (8-10), 3:6

20:00 – 21:30 Janusz Stanek – Piotr Wardęga 6:0, 6:1

 

Piątek 15.07.2016

8:00 Szymon Gruca – Mateusz Iwański 2:6,2:6

17:00 – 18:30 Stanisław Mężyk – Wojciech Gruszka 6:2 6:2

18:30 – 20:00 Leszek Gruca – Norbert Nogawka 1:6 1:6

20:00 – 21:30 Krzysztof Kulig – Bułak 6:1 6:1

 

Poniedziałek 18.07.2016

 

8:00 – 8:45 Liber – M. Górowski 3:6 3:6

17:00 – 18:30 – W. Maciuszek – M.Biel 6:3 6:3

 

 

Środa 20.07.2016

 

17:00 - 18:30 M Maciuszek – Bułak 0:6 , 0:6

18:30 – 20:00 S. Mężyk – M. Biel 2:6, 4:6

20:00 – 21:30 K. Grabski – W. Maciuszek 2:6, 1:6

 

Czwartek 21.07.2016

 

8:00 – 8:45 A. Leśniak – M. Obrzut - odwołany

8:45 – 9:30 W. Nogawka – K. Kogut - odwołany

17:00 – 18:30 Krzysztof Kulig – Tomasz Hełmecki 4:6, 1:6

 

Uwaga! Z powodu kontuzji Krzysztof Kulig rezygnuje z rozgrywania dalszych meczy. Zatem Z meczu Leszk Gruca – Krzysztof Kulig przechodzi dalej Leszek Gruca.

 

Wtorek 26.07.2016

 

8:00 – 8:45 Alicja Leśniak – M. Obrzut 6:2 6:2

8:45 – 9:35 W. Nogawka – K. Kogut 6:2 6:2

 

17:00 – 18:30 A.Bułak – T.Kocoń

18:30 – 20:00 L. Gruca – K.Górowski

20:00 – 21:30 T Hełmecki – N. Nogawka

 

Z powodu złych warunków atmosferycznych mecze nie odbyły się.

 

Czwartek 28.07.2016

 

16.00-17.00 A.Lesniak–A.Górowski 6:2 6:2 v.o

17:00–18:30 A.Bułak–T.Kocoń 2:6 1:6

18:30–20:00 L. Gruca–K.Górowski 6:2 6:1

20:00–21:30 T. Hełmecki–N.Nogawka | 6:0 6:0 v:o

 

Wtorek 02.08.2016r.

8:00 – 8:45 M. Górowski – J. Iwański

8:45 – 9:30 A. Leśniak – M. Iwański

18:30 – 19:30 T. Hełmecki – J. Stanek  1:6, 0:6

19:30  D. Zięba – N. Nogawka 6:0 6:0 v.o (z powodu kontuzji)

Marcin Biel – Leszek Gruca 6:2, 6:4

Czwartek 04.08.2016r.


8:00 – 8:45 Szymon Tyrkiel – Mateusz Górowski  3:6, 4:6

8:45 – 9:35 Bartosz Zięba – Alicja Leśniak   3:6  3:6

17:00 – 18:30 Tomasz Kocoń – Piotr Wardęga 0:6 2:6

18:30 – 20:00 Janusz Stanek – Wiesław Maciuszek  6:4 6:0 finał

20:00 – 21:30 M. Biel- Tomasz Hełmecki 6:4 7:5

Piątek 12.08.2016

17:30 – 19:00 Piotr Wardęga-Dariusz Zięba 6:2 , 6:2

19:00 – 20:00 Alicja Leśniak-Maateusz Górowski – nie odbył się

Środa 17.08.2016

17:30 -  Piotr Wardęga – Kacper Grabski
19:00 – Alicja Lesniak – Mateusz Górowski

Piątek 19.08.2016

17:00 - 18:30 Wardęga Piotr - Marcin Biel
18:00 - Mateusz Górowski - karol Kogut


Wtorek 23.08.2016

18:00 – 19:30 W. Maciuszek – Marcin Biel

 

Tabela system 16 - grupa młodsza

Tabela system 32

___________________________________________

...::: Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec
ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec
www.chelmiec.pl

e-mail: sport@chelmiec.pl
tel. 18 414 56 57 :::...